Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Nem Kurutma Nasıl Yapılır?

HumDry Güvencesi Altında Üstün Teknolojik Cihazlarla Nem Alma

HumDry güvencesinde üstün teknoloji ile üretilmiş olan nem alma cihazlarımız ile nem ve korozyona karşı kaliteli bir koruma sağlar. Bu sektörde edindiğimiz tecrübelere dayanarak verdiğimiz nem alma hizmetleri için sunduğumuz güçlü nem alma cihazlarımız, alan ölçüsüne göre nem alma için üretilmiştir.

Nem alma ihtiyacı duyduğunuz her türlü sektör alanında, kullanabileceğiniz cihazlarımız ve uzman ekibimizin danışmanlığı eşliğinde sizin de nem sorununuz ortadan kaldırabiliriz.

Nem Alma Nasıl Olmalıdır?

Çeşitli iş alanlarında olmaması gereken nem sorunu ortaya çıka bilir. Ya da kuru ortamların nemlendirilmesi de bazı iş alanlarının ihtiyacı olabilir.  İş yerlerinde nem alma gerektiren durumlarda meydana gelen nem sürekli bilirli aralıklarla ortaya çıktığı için nem alma işleminin de sürekli düzenli olarak yapılması gerekir.

Nem sorunları olan iş alanları seralar endüstriyel ve ticari sanayi iş alanları ya da bazı rutubet sorunu olan evler olabilir. Buna benzer daha pek çok alanda nem sorunu yaşanabilir. Nem sorunu ne kadar insan sağlığı için zararlı oluyorsa bir o adarda iş hayatında da üretilen mallara işyerlerinin cihazlarına iş mekânlarına zarar verir. Bu yüzden nem sorunu yaşanan alanlar için nem alma bir gereklilik olur.

HumDry firması olarak yıllardır bu sektörün içerisinde kaliteli nem alma cihazları ve kaliteli hizmet vermek başlıca hedefimizdir. Sağlıklı olan ideal nem oranıdır. Ortamın nem oranı nen seviyesi ne çok fazla nede daha az olmalıdır. Az ya da çok nemli alanları hiçbir şekilde hiçbir yöntemle dengede tutamayız çünkü nemin dengesini sağlamamızı imkânsız kılan faktörler hava şartları ya da devamlı olarak meydana gelen nem sonunda bizi pes ettirir ve ne yazık ki iş yerlerimin ürünlerimiz ya da evlerimiz rutubetten çürümeye başlar.

İşte tamda bu noktada nem sorunu yaşayan müşterilerimizin imdadına HumDry nem alma cihazları ile biz yetişiyoruz. Uzun zamandan beri HumDry, nem alma hizmeti vererek müşterilerimizin takdirini kazanarak HumDry firması olarak en son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli nem alma cihazlarımız ile tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Bütün nem sorunu olan alanlarda mükemmel sonuç sağlayan cihazlarımız havadaki su miktarını istenilen nem oranına düşürerek otomatik olarak dengeler kullanıcın istediği ortam sağlanır.

HumDry Güvencesi İle Nem Alma Cihazlarımız Nasıl Çalışır?

HumDry‘in güvenceli profesyonel nem alma cihazları tüm alanların nem alma işlemleri için uygun olup güvenli bir şekilde otomasyon sistemi ile çalışır. Yüksek performans gösteren nem alma cihazlarımız korozyana karşı koruma, döküm ve binaları neme karşı korur. Bu tür nem sorunu olan bina ve diğer ortamlar için TTR endüstriyel nem alma cihazları öneriyoruz. Endüstriyel nem alma cihazlarımız düşük yoğuşma seviyesinde çalışarak güçlü nem alma özelliğine sahiptirler.

HumDry Nem Alma Cihazlarının Kullanım Alanları Ve Model Çeşitleri

HumDry, üstün kalite ile istenilen performansı göstererek görev yapan, nem alma cihazlarımız, nem alma alanında, üç seride çok sayıda nem alma cihaz modeline sahiptir:

HumDry DH Serisi ile DH-S Serisi :

HumDry DH serisinde yer alan nem alma cihazlarımız, özel sınıf olup endüstriyel nem alma cihazlarımızdır. Bu cihazları, özellikle sürekli nem almayı gerektiren endüstriyel ve ticari alanlar için öneririz.

Yoğuşmalı sabit tip nem alma cihazları DHsersi endüstriyel kurutucular:

 • DH 15 – DH 30 – DH 60 – 160 – DH 310

DH-S sersi endüstriyel nem alma cihazları:

 • DH 25 S – DH 65 S – DH 95 S – DH 105 S – DH 115 S – DH 145
 • DH 145 SH

DS serisi havuz tipi nem alma cihazları:

 • DS 30 – DS 60 – harici yoğuşma pompası

HumDry DH-VPR+ Serisinde bulunan nem alma cihazlarımız, yüksek kaliteli nem alma uygulamasını düşük fiyatlarda işletmelere sunar. Bu serideki nem alma cihazlarımız alanında kendini kanıtlamış üstün teknoloji ile üretilmiş cihazlardır.

HumDry DH-VPR+ Serisi:

DHR-VPR+ değer koruyan iklim yöneticisi:

 • DH 15 VPR+ – DH 30 VPR+ – DH 60 VPR+

HumDry TTK serisi:

HumDry TTK serisinde bulunan nem alma cihazlarımızı inşaat sektörü için öneriyoruz. İnşaat sektöründeki, şap kurutması, ıslak duvar kurutması, bina kurutması, nem kurutması gibi işlemlerde üstün performans gösterir. TTK serisinde nem alma cihazlarımız inşaat sektörünün nem alma sorunları için kullanıldığı gibi su basmalarına oluşan nemlenmeye karşıda üstün başarı göstererek daha pek çok alanda kullanıyor.

TTK sersi yapı kurutucu nem alma cihazlarımız:

 • TTK 500 – TTK 900

TTK endüstriyel nem alma cihazlarımız:

 • TTKQube – TTK 125 S – TTK 175 S – TTK 355 S – TTK 655 S

TTK – ECO serisi sanayi nem alma cihazlarımız:

 • TTK 75 ECO – TTK 165 ECO – TTK 166 ECO – TTK 170 ECO
 • TTK 171 ECO – TTK 380 CEO – TTK 570 ECO

Sabit Adsorpsiyon nem alma cihazları:

 • TTR 800 – TTR 1400 – TTR 2000 – TTR 2800 – TTR 3700
 • TTR 5200 – TTR 6600 – TTR 8200 TTR 10000 – TTR 12000
 • TTR 200 – TTR 300 – TTR 400 – TTR 400 D – TTR 500 D
 • Drybox – TTR 160 – TTR 250 – TTR250 Ex – TTR 250 HP
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button