Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

TTR 200 Desiccant Nem Alma Cihazı

Kaliteli nem alma cihazları arasında en hafifi: Sağlam ve mobil TTR 200

TTR 200, oda havasını sürekli kuru tutmak veya su hasarlarının onarılması sırasındaki seyyar kurutma görevleri için kullanılan son derece kompakt, düşük ağırlıklı ve kaliteli bir nem alıcıdır.

TTR 200’ün gelişmiş standart elektronik Monoventic hava miktarı kontrolünden kâr sağlayabilirsiniz; bu sistem, ihtiyaç duyulan kuru hava miktarının kademesiz olarak ihtiyaç odaklı bir şekilde ayarlanmasına olanak sağlar.

Bu şekilde, TTR 200’ün nem alma kapasitesi ve bunun sonucunda akım tüketimi istenen her an değişken şekilde tanımlanabilir.

Bunun dışında, standart modelde de TTR 200’ün opsiyonel higrostat, zaman saati veya uygun DIN soketli diğer harici anahtarlama cihazları aracılığıyla devreye sokulmasına olanak sağlayan harici devreler bir DIN yuva entegre edilmiştir.

Mekansal olarak ayrılmış hava beslemesi için hortum veya boru bağlantılarının TTR 200’ün rejenerasyon havası girişine sabitlenmesini ya da farklı filtre sınıflarındaki çeşitli Z-Line filtrelerinin nem alıcıyla birlikte kullanılmasını sağlayan çok yönlü TTR sistem aksesuarları esnek kullanım olanakları sağlar.

Trotec’den Alman ürün tasarımı

Düşük yer ihtiyacı ve düşük çiyleşme eşiklerinde de çalışma güvenliği sağlayan nem alma özelliğiyle birleştirilen değişken kullanım olanakları, TTR 200’ü küçük depolar ve üretim bölümlerinin kuru tutulması, su dağıtım tesislerindeki sürekli nem alma görevleri veya inşaat sektöründeki nem alma görevleri için optimum çözüm haline getirir.

TTR 200 adsorpsiyon havası nem alıcılar, emme tarafında standart olarak cihazı açmaya gerek kalmadan hızlı filtre değişimi için pratik klipsli kilit içeren bir geçme kapağa sahiptir.

Entegre bir ısı geri kazınım sisteminin yanında, güç tüketiminin hava giriş sıcaklığına ve rejenerasyon havası hacmine göre belirlendiği termistör elemanlarından (PTC) oluşan otomatik kontrollü, elektrikli bir rejenerasyon havası ısıtıcısı da TTR 200 adsorpsiyon havası nem alıcının standart donanıma dahildir.

Bu çözümün avantajı, optimum güç adaptasyonu gerçeklemesi ve emniyet termostatlarına gerek kalmayacak şekilde aşırı ısınmanın mümkün olmamasıdır.

Pratik uygulamadaki avantajlar:

  • „Alman Malı“ profesyonel kalite –
    Orijinal Trotec üretimi
  • Monoventic hava miktarı kontrolü: Gelişmiş kumanda elektroniği, kuru hava miktarının hassas şekilde kademesiz olarak ayarlanmasına olanak sağlar
  • Aynı güçte rakip modellere göre %30’a varan oranda daha hafiftir
  • Minimum ölçüler ve ağırlıkla maksimum güç
  • Son derece bakım dostudur
  • Yer tasarrufu sağlayarak istiflenebilir
  • Pratik uygulama için optimize edilmiş Alman sanayi tasarımı – korunan sanayi tasarımı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button