Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Koku Giderme

HumDry Garantili Koku Giderme Cihazları

Evimizde ve ya yaşadığımız alanda bizi rahatsız eden İstenmediğimiz pis kokulardan, HumDry koku giderme cihazları ile kolayca kurtulabiliriz.

İçimizde Güzel kokuları sevmeyenimiz yoktur. Aynı zamanda istemediğimiz pis kokulardan da rahatsız olmayanımız yoktur. Güzel kokular için farklı oda spreyleri kullanırız orası tamam. Ama kötü kokuları ne yapalım bu kötü kokuları evlerimizden ve ya rahatsız olduğumuz bölgeden nasıl çıkarta biliriz.

HumDry koku giderme cihazları süper performans gösteren son teknoloji ile üretilmiş cihazlardır. Baş edemediğiniz kokulardan sizi kurtaracak, sorununuza tek çözüm olacak cihazlardır. Bu cihazlar dezenfeksiyon ve sterilizasyon konularında oldukça başarılı olup, pek çok koku giderme uygulaması için hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlar.

HumDry koku giderme cihazları arasında, küçük şık ve dekoratif görünümlü hava temizleyici cihazlarda koku gidermek için kullanılırken. Büyük iş yerleri ve ya büyük alanların koku gidermesinde tercih edilen büyük cihazlarımızda bünyemizde mevcuttur.

HumDry Koku Giderme Cihazları Hangi Kokular İçin Kullanılır

HumDry koku giderme cihazları evlerde buzdolabından yayılan kokular dâhil ev hasarları diye tabir ettiğimiz, bizim hatalarımıza ve ya elimizde olmayan nedenlerden dolayı meydana gelen kokuları gidermek için kullanılır,

HumDry koku giderme cihazları hangi kokuları çıkartabilir?

  • Evler ve ya iş yerlerine doğal afet sonucu ve ya her hangi bir olaydan dolayı su baskınlarının ardından bıraktığı ağır kokuları kolayca yok eder.
  • Bir süreliğine gidilen seyahatlerde, evde fark etmeden bırakılan her çöp, buzdolabında bozulan et kokusu gibi benzeri çekilmez kokuları kolayca yok eder.
  • Yangınların ardında bıraktığı is kokularını kolayca yok eder.
  • Büyük işyerlerinde kullanılan malzemeye bağlı olarak devamlı olan kokuları kolayca yok eder.
  • Yani taşınacağınız evlerde sebebi belli olmayan kalıcı kokuları kolayca yok eder.
  • Araç içinde kalıcı olan kokuları kolayca yok eder.
  • Evlerdeki tütün ürünlerinin kokusu, ev arkadaşlığı yaptığımız hayvanlarımızın kokuları, yemek yanığı ve kablo yanığı kokularını rutubet, küf kokuları ile daha buna benzer sayamadığımız bir sürü kalıcı kokuları kolayca yok eder.
  • Hastane, otel, yurt ve benzeri büyük kuruluşların istenmeyen kokularını kolayca yok eder.
  • Pis kokulu ortamlarda havada bulunan alerjenleri ve en önemlisi de covid19 virüslerini parçalayarak öldürüp kolayca yok eder.

HumDry Koku Giderici Cihaz Hizmetlerimiz

Baş edemediğiniz istenmeyen kokuların yok etme işini HumDry koku giderme cihazları Pro seri son teknoloji ile üretilmiş profesyonel elektronik cihazlardır. İstemediğiniz kokular için sinde koku gidermek için bir cihaza ihtiyacınız varsa, size en yakın şubemize gelerek bize başvurabilirsiniz. Uzman ekibimizin ekspertiz hizmetinden sonra, ekibimiz koku tespit eder ve size özel bir cihaz seçilerek ekibimiz sizin koku giderme hizmetinizi üstlenerek kesin bir çözüm sağlanır.

Ayrıca sizin için hizmet veren uzman ekibimiz sisin ihtiyacınız olan HumDry koku giderme cihazı istediğiniz yere kuruma işlemini ve cihazın gerekli olan bakımlarını düzenli olarak bizzat gerçekleştirirler. Bunun yanı sıra hizmetlerimiz arasında olan koku giderme cihazlarını istediğiniz süre zarfında kiralayarak da kullanabilirsiniz. İnternet sayfamızda koku giderme cihazları ile merak etiğiniz ayrıntıları inceleye bilirsiniz. İsterseniz çağrı merkezinden destek talep edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button