Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Nem Kurutma

Neden Bir Kurutma Makinesi Kiralamak Gerekir?

İnşaat projelerinizde herhangi bir gecikmeden kaçınmak ister misiniz? Humdry.com’da iseniz doğru adrestesiniz! Uygulamada, yeni bir inşaat veya tadilat projesinin planlaması genellikle beklendiği gibi yürümez: farklı müteahhitlerin programları düzgün bir şekilde koordine edilemez, bu nedenle son teslim tarihinde gecikme riski taşır. Bu gibi durumlarda bina nem kurutma cihazlarının kullanılması gereklidir. 

Nem Kurutma Makinesi Kiralamazsam Ne Olur?

Bir inşaat tipi nem kurutucu kiralamazsanız, bina nemi kendi kendine buharlaşana kadar uzun bir süre beklemeniz gerekecektir. Örneğin; şap henüz kurumadan projenize devam ederseniz, kendi evinize zarar verebilirsiniz. En iyi durumda bu tür hasarlar boyanın kabarmasıyla sonuçlanacaktır.

Ancak parkelerinizi şap henüz kurumdan nemliyken döşediyseniz parkeleriniz şişebilir. Mutfak dolaplarınız nemli bir duvara montajı yapıldığında dolapların arakasında görünmeyen küf oluşumlar meydana gelebilir! 

Bir inşaat tipi nem kurutma cihazı kiralamak zamandan tasarruf sağlar.
Şap henüz tamamen kurumamışsa, parkeciler işe başlamayı reddedecektir. Önce zeminin kurumasını bekleyip sonra parke döşeyeceklerdir. Epoksi zeminler buna iyi bir örnektir: zemine epoksi uygulanabilmesi için şapın tamamen kuru olması gerekir. Ayrıca alçı sıva duvarlar kurumdan uygulanamaz. Bir inşaat tipi nem kurutma cihazı kiralamak hem hasar önleme hem de kürleme anlamına gelir.

Bir bina kurutucusu, binadaki nemin daha hızlı buharlaşmasına neden olan güçlü bir nem gidericidir . Zeminler doğal kurumaya göre %70’e kadar daha hızlı kuruyacak ve böylece inşaat sürecini önemli ölçüde ilerletecektir.

Bu tür nemden kaynaklı aksaklıklar yaşandığı zaman Humdry.com size yardımcı olacaktır. Humdry size 1100 Adet kurutma cihazı, 350 adet ısıtıcı ile hizmet vermektedir. Bu kurutma işlemden sonra duvarlarınız veya zeminleriniz tekrar yeni gibi görünecektir. Bizden bir inşaat kurutma cihazı kiralamak Humdry.com, inşaat projelerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İnşaat kurutma makinesi, vantilatör ve elektrikli ısıtıcı kiralamak için bizi arayabilirsiniz. Sorularınız mı var veya bir teklif mi almak istiyorsunuz? 0554 588 4365 numaralı telefondan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz . Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanınız.

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    HEMEN ARA