Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Duvar Kurutma

HumDry, Garantili Cihazlar İle Duvar Kurutma

Duvarları ıslak, nem ve küf yapmış, evlerde yaşamak ciddi sağlık problemleri açabilir!

Özellikle ev rutubetli evlerde yaşayanların, en büyük dertlerinden biriside, evlerin dış cepheye bakan duvarlarının ıslanması ve bu ıslaklığın ileride rutubet ve küf yapmasıdır.  Sadece duvarlar ile de kalmayıp evin pencere altları, hava aldırmayan büyük dolapların arkaları nemlenerek ıslanır ve bu duvarları kurutmak, temizlemek, sonra badanası bir sürü can sıkıcı telaş ve meşakkatli işler açar.

Duvar kurutmayı gerektiren diğer bir konuda, yeni yapıların iyice bina ve duvar kurumasını bekleme zaman bulamadan taşınmak zorunda kalmak oluyor. Bu gibi ıslak duvarlar hemen nem ve küf yapmasa da kısa bir zaman zarfında kendini göstermeye başlar. Duvarlardaki ıslaklık ilerledikçe çok çirkin bir görüntü ile ortaya çıkarken aynı zamanda bu evlerde yaşayanlar içince sağlığı tehdit etmeye başlar.

HumDry Garantisinde Olan Cihazlar İle Islak Duvarlar Nasıl Kurutulur

Islak duvarlarınızı küflenmeden hemen kurutmanız gerekir. Aksi takdirde duvarlardaki bu ıslaklık daha kalıcı olan küflere neden olur. Sonrada bu küf ve lakeli duvarları sık sık badana yaptırmanız icap eder bu da masraf ve külfettir. Ayrıca sağlığınızın bozulması bu işin ayrı bir çabası oluyor.

HumDry garantisi altında duvar kurutma cihazları, sizi bütün bu masraflardan kurtarır.

Islak duvarların masraflarından kurtulmak ve sağlığınızı riske atmamak için bir an önce duvarlarınızı bizim size önerdiğimiz HumDry TTK serisi cihazlarımız ile kurutmalısınız. Bu üstün kaliteli cihazlar tam sizin işinizi görecek olan cihazlardır. Yaşadığınız duvar ıslaklığı ve ya duvar nemi, iş yerinizde de olabilir. Ofisinizin böyle kötü bir görüntüye sahipken misafir ağırlayamaz ve işinize yoğunlaşıp çalışamazsınız. Bu nedenle bizi aramanız sizi pek çok olası masraftan kurtaracaktır. HumDry duvar kurutma cihazları sizin duvarlarınızı profesyonelce kurutur ve üstün kalitede bir hizmet verir.

HumDry Duvar Kurutma Cihazlarına Nasıl Ulaşacaksınız?

Üstün teknolojik ürünü olan TTK ve TTR serileri gurubunu, size değerli müşterilerimize duvar kurutma uygulaması için öneriyoruz. Kaliteli cihazlarımız, duvar kurutma işlerinde, en çok tercih edilenlerden olup görevini kusursuz bir şekilde yerine getirir. Eğer sizinde duvarlarınızda nem oluşuyorsa, gördüğünüz nem zamanla ıslaklığa sonrada küfe dönüşerek başınızı derde sokacak demektir. Henüz işin başındayken, duvarlarınız berbat olmadan önce bizim şubelerimize ya da internet adresimize gelerek, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Duvar kurutma cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi kiralamayı da düşünebilirsiniz. Şubemize geldiğinizde çaylarımızı yudumlarken bu cihazların işlevini ve alışveriş detaylarını etraflıca konuşabilir ve sizin şartlarınıza uygun cihazlarımızı veririz.

HumDry Duvar Kurutma Uygulamasında Kullanılan En Mükemmel Cihazlarımız

TTK sersi yapı kurutucu nem alma cihazlarımız:

  • TTK 500 – TTK 900

TTK – ECO serisi sanayi nem alma cihazlarımız:

  • TTK 75 ECO – TTK 165 ECO – TTK 166 ECO – TTK 170 ECO
  • TTK 171 ECO – TTK 380 CEO – TTK 570 ECO

Sabit (duvar kurutma) nem alma cihazları:

  • TTR 800 – TTR 1400 – TTR 2000 – TTR 2800 – TTR 3700
  • TTR 5200 – TTR 6600 – TTR 8200 TTR 10000 – TTR 12000
  • TTR 200 – TTR 300 – TTR 400 – TTR 400 D – TTR 500 D
  • Drybox – TTR 160 – TTR 250 – TTR250 Ex – TTR 250 HP
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button