Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Temiz Odalar – LAF Kabinleri ve Ar-Ge Laboratuvarları

Anasayfa » İlaç ve Kimya Endüstrisi » Temiz Odalar – LAF Kabinleri ve Ar-Ge Laboratuvarları

İlaç endüstrisinde kullanılan standartlar ve bu standartları tanımlayan kurumlar, üretim yapan tüm temiz odalar için havadaki partikül konsantrasyonu, mikrobiyolojik kirlilik, sıcaklık, nem ve basınç gibi ilgili tüm parametrelerin kontrol edilmesini şart koşar. Bu parametreler mikrobiyolojik korozyon, sıcaklık ve nemi içerir.

Kirlenme potansiyeli nedeniyle, laminer akış kabinleri tutarlı hava kalitesi izleme gerektirir. Araştırma ve geliştirme tesislerinde, yeni ürünler için hangisinin en iyi sonuçları verdiğini görmek için farklı hava koşulları altında farklı formülasyonlar test edilir. İç ortamı dikkatli bir şekilde izleyerek ve yöneterek ve uygun nem seviyelerini korumak için endüstriyel nem alıcıları kullanarak üretilen ürünlerin kalitesinde dalgalanmaları önlemek mümkündür.

Entegre endüstriyel nem alıcılara sahip temiz odalarda ve laminer akışlı kabinlerde, bağıl nem, dışarıdaki nem seviyelerine bakılmaksızın en az yüzde 50 sabit bir seviyede tutulur. Bu, operasyonlarda kullanılan higroskopik olarak aktif kimyasalların mevcut olabilecek herhangi bir nemi emmesi olasılığını ortadan kaldırır.

Ar-Ge laboratuvarlarında ideal koşullar altında yapılan hassas testler, doğruluğu nedeniyle büyük ölçekli üretimin performansını tahmin etmeyi mümkün kılabilir.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen aşağıda bulunan iletişim formunu doldurunuz.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Call Now Button