Bağlar, Koçman Cd. No:57, 34212 Bağcılar/İstanbul
tr

Nem Ölçme

HumDry Garantili Nem Ölçme Cihazlarımız

HumDry garantili olan, nem ölçme cihazları ile yapılan nem ölçme işlemleriniz hata vermeden %100 doğru ve kolay yapılır.

Evimizdeki Nem Oranına Dikkat Etmelisiniz

HumDry, şirketi olarak yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak hizmet veriyoruz. Profesyonel alanında uzman ekibimiz ve kaliteli sağlam nem ölçme cihazlarımız ile müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

HumDry garantili nem ölçme cihazı çok farklı amaçlar için kullanılıyor. Nem ölçme cihazları bazı sektörlerde önemli ve de gerekli olan ölçüm aletidir. Havada bizim hissetmediğimiz belli miktarlarda nem bulunur. Bu orantısız nem oranı bazı bölgelerin iklim ve hava şartlarına göre değişir. Bizim farkında olamadığımız havadaki bu fazla nem oranı bizim etrafımızda kullandığımız eşyalarımıza, evimize, binamızın yapına, ev bitkilerine zaman içinde zarar vermeye başlar.

Bulunduğumuz yaşam alanlarında nem fazlası öncelikle bize alerji, astım, eşyalarımızda toksin, duvarlarımızda aşırı nem yüzünden küf ve bunlara benzer daha pek çok zararları ortaya çıkarmaya başlar. Bu yüzden fazla nemden muzdarip oluruz. Sizde evinizde ve yaşam alanlarınızda, dengeli bir nem oranı istiyorsanız, Trorec bünyesindeki nem ölme cihaz modelleri arasından seçebilirsiniz. Ev tipi nem ölçme cihazları çok pratik, kolay ve anlaşılır kullanımlı, nem oranını doğru ölçen ve kaliteli nemölçer cihazlardır. Ev tipi HumDry nem ölçme cihazları ofis, konut, okul, ardiye, hobi atölyeleri gibi alanların nem oranını ölçerek sağlıklı kaliteli bir hale getirmek için kullanılır.

İş Alanlarında Kullanılan HumDry, Bluetooth Bağlantılı Nem Ölçme Cihazı

HumDry, garantili olan, Bluetooth bağlantılı nem ölçme cihazları pek çok iş alanında kullanıyor. Bu cihazlar doğru ölçüm yapan ve en fazla tercih edilen alman firması dijital nem ölçüm cihazlarıdır.

Evlerimizde önemli olan nem, aynı zamanda iş sektörleri için de çok önemlidir. Özelliklede bazı iş yerlerindeki nem derecesi düzenli takip edilmesi ve dengelenmesi mecburidir.  Bu gibi iş yerlerinde kullanılan HumDry nem ölçme cihazımız, Bluetooth bağlantısı aracılığı ile kolay kesin nem ölçümü yapa özelliğine sahip bir cihazdır. Bu cihaz kullanıcısına kesin nem ölçüsünü akıllı cep telefonuna göndererek hızlı ve kaliteli bir çözüm sağlar. HumDry Bluetooth bağlantılı nem ölçme cihazları kullanan iş sektörleri:

 • Çeşitli üretim faaliyetli büyük fabrikalar
 • Gıda depoları, gıda üretim ve paketleme alanı olan iş sektörleri
 • Nakliye sektörü
 • Çeşitli dolum tesisleri
 • İlaç depoları ve ecza sektörünün diğer bölümleri
 • Çeşitli ambarlar
 • Endüstriyel ürünlerin bulunduğu iş alanları
 • Hammadde üretim alanları
 • Hamam, sauna ve otel gibi işletmeler
 • Seracılık sektörü

Yukarda sıraladığımız ve buna benzer daha pek çok sektörde nem dengesini sağlamak HumDry nem ölçme cihazları kullanılıyor. İçin dijital, kesin, hızlı ve kullanım kolaylığı olan nemölçer kullanılıyor. HumDry Bluetooth bağlantılı nem ölçme cihazları bu iş sektörlerinin en çok kullandığı cihazlardır.

Sizin de hızlı ve kesin bir nem ölçümü yapabilen bir nem ölçme cihazı almaya ihtiyacınız varsa, o zaman, size en yakın HumDry şubesine gelebilir ve yetkililerimizden bilgi alabilir, sizin iş sektörünüze en uygun olan kaliteli nem ölçme cihazını seçebilirsiniz.  Ya da istediğiniz nem ölçme cihazı almaya karar vermeden önce, internet sitemizi ziyaret edebilir, sizin iş alanınız için, almayı düşündüğünüz cihazın ayrıntıları incelebilir, sonra HumDry nem ölçme cihazını seçerek alabilirsiniz.

HumDry Nem Ölçme Cihazları Ve Modelleri

Türkiye’deki pek çok iş sektöründe kullanılan HumDry Bluetooth bağlantılı nem ölçme cihazının yanı sıra diğer tercih edilen modellerimiz de şunlardır:

HumDry, CM nem ölçme cihazları:

 • Klasik set
 • Business set
 • CM yazıcı

HumDry, nem ölçme cihazları:

 • BM 12 – BM 18 – BM 22 – BM 22 WP – BM 31
 • BM31 WP – BM 40 – T 510 – T 610 – T 660
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button